18 Mart 2015 Çarşamba

Forminime tarz kedi ve köpeklerin mekanı :)

Merhaba arkadaşlar :) Size bu gün forminime'den bahsedicem ve mini röportajımızı paylasıcam :)
Öncelikle getçekten bize zaman ayırdığınız ve bu kadar güzel , kaliteli ürünleri sattığınız için teşekkür ediyorum. 
Arkadaşlar bu güzel butiğe instagram, facebook ve web sitesinden ulaşabilirsiniz, mutlaka bakmalısınız :)
- Kendinizden kısaca bahsedebilir misiniz?

Konseptimiz dinamik olmak;

2012 Senesinde faaliyete geçen Forminime Pet Boutique (www.forminime.com), görmeye alıştığımız ürünlerin yanı sıra görülmemiş, özel tasarım ürünlere de yer veriyor. En önemlisi hepsinin “yararlı ve kullanışlı” ürünler olması. Alıp atılmayacak tereddütsüz, mutlulukla kullanacağınız, minik can dostlarımıza ve hatta size özel köpek ve kedi desenli ürünleri de sitemizde bulabiliyorsunuz.
Sitemizin bir özelliği de miniklerimizle paylaştığımız hayat dinamiğimize paralel sürekli aynı ürünlere aylar boyunca yer vermeden yeni ürünler eklenmesi.
Sürprizleri seven ekibimiz can dostlarımız için her gün yeni projeler geliştirmekdedir.

Sloganımız;

“Vazgeçilmeziniz olmaya talibiz” :)


-Butik açmaya nasıl karar verdiniz?

Ekibimizdeki herkesin bir can dostu var. Türkiye de, arayıp bulamadığı bir çok ürün olduğunu farkettik ve konuyla ilgili araştırma yapmaya başladık. Biz ürün ararken çevremizden bize talepler gelmeye başladı. 2010 senesinde kolay bulunmayan veya keyifle kullandığımız ürünleri bir çatı altında toplamaya karar vererek Forminime Pet Boutique ismini verdiğimiz projemize başladık. 2012 senesinde kendi tekstil ürünlerimizin üretimini yapmaya başladık ve www.forminime.comolarak online butiğimizi hayata geçirdik.


-Evcil bir dostunuz var ise bize sevdiğiniz bir anınızı anlatırmısınız ?

Daha öncede belirtmiş olduğumuz gibi hepimizin bir can dostu var. Aslında anı olarak hepimiz ortak bir noktada buluşuyoruz. Hikayemizin başlığına "aşk" diyebiliriz. O ilk görüşmede aşkı hepimiz yaşamışız. Bu bizi daha da güçlü kılıyor. İyi ki varlar ve iyi ki o aşkı hepimiz yaşamışız ki gururla ve aşkla onlara hizmet ediyoruz.


Bize sayfanızda yer verdiğiniz için çok teşekkür ederiz Gizem Hanım. Umarız yazılarınız ilerideki nesillere kadar ulaşır ve hayvan sever, hayata karşı saygılı sevgi dolu bir gelecek bizleri bekler. Forminime.comolarak destek vermekten gurur duyduk.

Sevgiler,

Burçak Berberoğlu