2 Haziran 2015 Salı

Kedi Pansiyonum :)Yaz geldi, tatile gitmek lazım. Malesef sevgili patilerimizi bazı yerler kabul etmiyor. Şimdi Ayşe hnm'ın pansiyonundan bahsetmek istiyorum. Doğrusu bana böyle iyi kalpli birisinin yerine pansiyon demek bile soğuk geliyor. Sıcak güvenilir geçici bir yuva.

Ayşe hnm'ın uzun zamandır takipçiyisim. Gerçekten güvenilir ve en iyisi vicdan sihibi olması bana göre en önemli iki unsurdur. Açıkçası ben herkese güvenemem ama kedi pansiyonuma rahatlıkla güvenebilirim.

Bi kedinin kendisini evinde gibi hissedeceği kesin :)

Ayşe hnm ile kısa bir röportaj yaptık sizlerle bunu paylaşmak istiyorum. Bize değerli zamanınızı ayırdığınız için size teşekkür ediyorum.

-Bu sıcak kedi pansiyonunuz hakkında bizi bilgilendirirmisiniz?

Kedi pansiyon işimiz 2010 yılında kedimiz Paris'i şehir dışına çıkmamız gerektiğinde kime bırakırız düşüncesiyle başladı. Araştırdığımda sadece kafesli pansiyon sistemi olduğunu duyunca duyguları hassas kızımızın bir hafta kafeste kalacağı düşüncesi bana hiç iyi gelmedi. Bundan sonra evimizi kedilere daha yaşanılabilir bir ortam haline getirip her geçen günde geliştirerek ev ortamında kafessiz pansiyon işimizi de başlatmış olduk. Ev ortamında aile sıcaklığında bol bol oyun oynayarak her türlü yaramazlığın serbest olduğu bir ortam diyebiliriz :) Eşim ve iki çocuğumla birlikte evimizde 2010 yılından bu yana her cinsten her yaştan kediyi misafir etmişizdir. Bundan dolayı Patiland. net'inde hazırlanmasında en etkili sebep ve en iyi gözlem Kedi Pansiyon işimizle gelişmiştir. 

-Patiland adı ile  bizi etkiledi, girip baktığımızda ürünlerin her birinin çok güzel olduğunu gördük. Patiland'ın yolcuğu nasıl başladı?
Çocukluğumdan beri hayvanlarla özellikle kedilerle içiçe büyümüş biri olarak, zamanla nelere ihtiyaçları var, nasıl ortamları severler, neler dikkatlerini çeker,  gibi soruların cevaplarını gözlemleyip onun sonuçlarına göre araştırmalar yaptım. Bu düşünceyle 2014 yılında Patiland doğdu ve profesyonel anlamda çalışmalarımıza geçtiğimiz Nisan ayında başladık. Patiland henüz bir bebek diyebiliriz :) 
Kedilerin %90 ı sakin, dar, kapalı mekanları severler.  İlk ürünümüz ve hala büyük ilgi gören Çilek Evlerimizle bu serüvene başladık. İhtiyaca ve farklı zevklere göre zamanla ürün çeşitliliğimiz arttı. Her petshop un aksine Patiland.net de sadece Kediler Köpekler ve Sahipleri için özel ürünler
bulabilirsiniz. Kedi Köpek ürünlerinin yanı sıra bizler içinde farklı bulduğumuz ve tasarladığımız her türlü kedi köpek temalı aksesuarlarda sitemizde mevcut.

- İnsanların en çok ihtiyac duyduğu an kedisini kimseye bırakamıyor olması zor bir durum. Evde uzun zaman bulunmayacaksak sizin gibi güvenilir insanlarıda bulamıyoruz.
Bu güzel sohbet için teşekkür ederim. 
Dostlarımız bizi  www.patiland.net den ve www.facebook.com/kedipansiyonum dan takip edebilirler.


(Fotoğrafları orjinal boyutlatında görmek için tıklamanız yeterli)