7 Eylül 2015 Pazartesi

İstanbul Pet Fuar (İstanbul Fuar Merkezi)
Merhabalar :) Size hemen bu yıl ki harika pet fuardan bahsetmek istiyorum. Geçen yıl gerçekleşen pet fuar'da çok iyiydi. Bu yıl yapılan fuar çok daha keyifli geçti benim için.

Birbirinden değerli firmalara ev sahipliği yapan bu fuar benim için harikaydı. Mopsan, biyoteknik vs vs . En çokta Mopsan'ın gelmesine çok çok sevindiğimi söylemeden geçmek istemedim. Mars'ın büyüdüğü ve hala şu anda kullandığımız Hill's i ülkemize getiren firma kendileri. Keşke Şadanlar'da gelmiş olsaydı. Gelmemelerine çok üzüldüm. Marsın 3 günlükken gimpet'in süt tozu ile sağlıklı bi şekilde büyüttüm. İnşallah önümüzdeki yıl onlarda katılır. İkinci olarakta biyoteknik oldu benim için. Sosyal medyadan sürekli iletişim kurabiliyoruz elbette ama yüz yüze tanışmak büyük keyifti.

Gelen firmalardan sanicat'e birazcık kızdım. Çünkü geçen yıl ki harika yer temizlemek için solisyonu hala ülkemizde satılmıyodu.
Geçmişte paylaştığımız sanicat link :) O kadar çok memnun kaldımki uğrayıp tekrardan ısrarla ülkemizdede satılmasını istediğimi anlattım. Umarım gelir :)
Aynı zamanda kumlarıda o kadar harika.

Anadolupet'in harika yatakları, tuvaletleri var gerçekten her biri inanılmaz kaliteli ve güzel. Ama onlardanda rica ettim biraz indirim zamanlarıda olsun... :) Çok pahalı....

Petburada.com Marsın alışveriş sitesi. İçim rahat bir şekilde alışveriş yapıyorum. Aklım hiç bir zaman eksik yanlış veya tarihi yakın-geçmiş olan ürün gelir mi diye kalmaz. Çünkü bilirim asla böyle durumlarla karşılaşmam. Petburada.com'da fuardaydı. Standlarına gittim. Yarışmalarına katıldım. İnşalllah bizzzdee kazanırız <3

ve daha bir sürü firma var her birini anlatmayı çok istiyorum. Size fuardan denemek için aldığım ürünleri ve yorumlarımı bu gün içinde paylaşıcam.. Fuara gitmediyseniz ciddi anlamda çok şey kaçırdınız diyebilirim. Seneye umarım yine olur ve ben yine giderim.

Seneye görüşmek üzereeeeeee:)